Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Tokary

Tokary, pomorskie

  • 375 000 zł
  • 1 253 m²
  • 299,28 zł/m²

Zdjęcie

Grażyna Labuda

Skontaktuj się

Działka budowlana Tokary

Tokary, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

375 000 zł

1 253 m²

299,28 zł/m²

Działka budowlana Tokary

Zaktualizowane: 11 maja 2026

375 000 zł 1 253 m² 299,28 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 375 000 zł (299,28 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Labuda, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NL544180

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w dynamicznie rozwijającej się części Tokar, w gminie Przodkowo.
Nieruchomość o powierzchni 1253 m2, objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową wielorodzinną oraz jednorodzinną, co czyni ją doskonałą propozycją zarówno dla inwestora, jak i osób planujących budowę domu w spokojnej i prestiżowej lokalizacji. (...)

Agent

Grażyna Labuda

575 218...

575 218 235

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

575 218...

575 218 235

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy